Menu

Ogród zimowy i system HST

16 kwietnia 2018 - Bez kategorii
Ogród zimowy i system HST
Ogród zimowy i system HST
Oceń wpis!

Coraz piękniejsza pogoda i cieplejsze dni sprawiają, że budzi się w nas chęć do zmian i potrzeba czynu! Zwłaszcza że zarówno wiosna, jak i lato sprzyjają nie tylko kompleksowym porządkom, ale również – drobnym pracom remontowym. Może zatem letni urlop to dobry czas na to, żeby zacząć myśleć o budowie… Ogrodu zimowego?

Drzwi HST sposobem na piękniejszą zimę?

Ogród zimowy to przede wszystkim doskonały sposób na urozmaicenie budynku i nadanie mu bardziej luksusowego i egzotycznego charakteru. Z pewnością dużo osób w trakcie długich, zimowych miesięcy, które w naszym klimacie mogą przeciągnąć się nawet do kwietnia, doceni cichy zielony zakątek, w którym można zrelaksować się z książką i kubkiem kawy niezależnie od pory roku. Żeby jednak takie miejsce nie było pochłaniaczem energii i punktem wychładzającym dom, warto zainwestować w odpowiednio dobrane drzwi. Takim elementem wyposażenia jest system HST, a właściwie drzwi przesuwne wyposażone w ten system, które gwarantują, że korzystanie z naszego zielonego zakątka odbędzie się bez szkody dla reszty domu.

System HST pomoże ci stworzyć piękny taras

Dlaczego warto wybrać drzwi z systemem HST

Drzwi przesuwne z systemem HST zapewniają doskonałą termoizolację, a ich nowoczesny design sprawia, że będą nie tylko elementem praktycznym, ale również ozdobą pomieszczenia. W oknach drzwi zamontowano dodatkowo specjalną ramkę cieplną, która zapobiega skraplaniu się pary wodnej na szybach oraz zwiększa termoizolacyjność całej konstrukcji. Wątpliwości może budzić bezpieczeństwo tego rodzaju drzwi. Niepotrzebnie! Drzwi wyposażone w system HST dają nam możliwość zamontowania kontraktonów współpracujących z instalacją alarmową, a także dodatkowego zamka na osobny klucz. W zależności od naszych potrzeb w drzwiach można zamontować również szkło oraz zaczepy antywłamaniowe, co sprawia, że drzwi z systemem HST doskonale sprawdzą się nie tylko jako przejście pomiędzy domem a ogrodem zimowym, ale również drzwi balkonowe czy na taras.

Ogród zimowy to fantastyczne rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom tęskniącym za latem. Co więcej, dzięki drzwiom z systemem HST, będzie to rozwiązanie praktyczne i ekonomiczne. Rozważając budowę ogrodu zimowego, warto również pamiętać, że taki dodatek podnosi atrakcyjność, a tym samym cenę całej nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *